Yeni bir yaşam.

Bağımlılıklarımız bizi işlevli ve anlamlı bir hayattan uzaklaştıran, kendimizle, ailemizle ve yaşadığımız toplumla olan ilişkilerimizde ciddi sıkıntılar yaşamamıza neden olan bozukluklardandır. Bağımlı olduğumuz nesneler, beynimizin ödül yollağını işgal ederek yaşamla sağlıklı bağlar kurma çabamızı baltalamakta ve bizleri gittikçe dibe çeken bir kısır döngüyle baş başa bırakmaktadır.

Bağımlılıklarımızı aşmak için yeni bir yaklaşım öneriyoruz. Uyuşturucu/uyarıcı madde bağımlılığı, kumar bağımlılığı, internet bağımlılığı, ilaç bağımlılığı ve diğer bağımlılık alanlarında kişinin yeni bir yaşam deneyimi oluşturmasını sağlayacak bir dünya var artık.

Size eşlik ediyoruz.

REHALIFE Bütünleyici Sağlık Merkezi’nde konuklarımız güncel tıbbi ve psikiyatrik bakımın tüm olanaklarıyla birlikte akıl ve beden sağlıklarını geliştirecek her türlü aktiviteyi, günlük hayatın bütün stresinden uzakta çam ormanları ve kuş sesleri arasında yaşayacaklar.

Psikiyatrist, Psikolog, sosyal hizmet uzmanı, aile danışmanları, fizyoterapist ve hemşirelerden oluşan medikal ekibimiz ile birlikte sanat ve uğraş terapisi, yoga, fiziksel rehabilitasyon, masaj, hidroterapi, hipoterapi, sağlıklı beslenme, life kinetik, doğa sporları alanlarında uzman bir ekip ile iyileşme yolculuğunuza eşlik edeceğiz.

Birlikte deneyimliyoruz.

Bağımlılık nedeniyle işlevselliği bozulmuş konuğumuzun öncelikle bireysel bütünlüğünü sağlayacak programımız, sonraki aşamada aile bütünlüğünü sağlamayı hedeflerken, en son aşamada kişinin toplum ile yeniden bütünleşmesini kolaylaştıracak yaklaşımları içermektedir. Uygun fiziksel çevre içinde, ruhsal bedensel iyilik haline ulaşma becerileri gelişen konuğumuzun aile ve toplumla yeniden buluşmasını birlikte deneyimleyeceğiz.

Tesisimiz

Rehalife Bütünleyici Sağlık Merkezi, Bağımlılıklar başta olmak üzere Psikiyatrik Bozuklukların ve Fiziksel Bozuklukların tedavi ve rehabilitasyonu üzerine çalışan bir sağlık kuruluşudur. Merkezimiz sağlık ve turizm bakanlıkları tarafından ruhsatlandırılmış olup, İsveç ve Hollanda hükümetleri tarafından rehabilitasyon alanında onaylanmış ciddi bir deneyime sahiptir.

Rehalife Bütünleyici Sağlık Merkezi Antalya’da Kepez İlçesi Duacı Köyü’nde, orman içerisinde yer alan bir sağlıklı yaşam tesisidir. 5 yıldızlı otel konforundaki 350 yataklı merkez bünyesinde, bireysel ve grup psikoterapi odaları, spa merkezi, açık ve kapalı havuzlar, fizyoterapi merkezi, iş/uğraş atölyeleri, güzellik merkezi, açık spor alanı, hobi bahçeleri yer almaktadır.

Konuklarımızın iyileşme süreçlerine zihin ve beden sağlığını bütünleyen bir yaklaşım ile katkıda bulunduğumuz; sağlıklı yaşamın ilkelerini konuklarımızla birlikte deneyimlemenin temel düsturumuz olduğu merkezimiz ülkemizden ve yurtdışından konuk kabul etmektedir.

Rehalife Bütünleyici Sağlık Merkezi Türkiye’de rehabilitasyon alanında bilimsel bilgi üretimine katkıda bulunmayı, her türden rehabilitasyon çalışmalarına evsahipliği yapmayı ve ülkemizde tedavi çalışmalarını bütünleyen bir rehabilitasyon yaklaşımını kazandırmayı hedeflemektedir.