Bağımlılık Rehabilitasyonu

Çok yönlü ve kişiye özel olarak hazırlanan, psikiyatrik terapileri fiziksel terapiler ile harmanlayan bir yaklaşıma sahiptir ve yatış sürecinin tamamında gözden geçirilir.

Aktiviteler

Konuğumuzun ruhsal ve bedensel durumuna ve performans değerlendirme sonucuna bağlı olarak katılımının planlandığı bu aktivitelerin amaçlarından biri toplumsal entegrasyondur.

Tesisimiz

Rehalife Bütünleyici Sağlık Merkezi , Bağımlılıklar başta olmak üzere Psikiyatrik Bozuklukların ve Fiziksel Bozuklukların tedavi ve rehabilitasyonu üzerine çalışan bir sağlık kuruluşudur.

Atölye Müzesi

Misafirlerimizin yaptığı birbirinden güzel sanat eserlerini incelemek ister misiniz? Atölye Müzesi 7/24 ziyaretinizi bekliyor, tıklayın…

Engellerin ve sınırların
kaldırıldığı bir yer…

Başkanın Mesajı

REHALIFE Bütünleyici Sağlık Merkezi olarak; hasta yerine “desteğe ihtiyacı olan misafir” bakış açısıyla bireylerin huzurlu, keyifli, tatil ortamında, koşulsuz ve kesintisiz misafir memnuniyetine odaklı, her kesimin hizmet alabileceği bir yaşam alanı oluşturup sağlıklı ve bağımsız bir yaşama kavuşmaları için kalite standartlarına bağlı, gelişmiş teknolojiyi kullanarak, gerekli tedavi ve desteği doğru, bilinçli bir şekilde uzman tıp doktorları ve profesyonel ekip ile sağlık ve otelcilik hizmeti vermeyi ilke edinmekteyiz.

Başkan: Kazım DOĞAN

sign-dark Tanıtım Filmi

Tedavi ve Rehabilitasyon
Programımız

REHALIFE Bağımlılık Tedavi ve Rehabilitasyon Programı çok yönlü ve kişiye özel olarak hazırlanan, psikiyatrik terapileri fiziksel terapiler ile harmanlayan bir yaklaşıma sahiptir ve yatış sürecinin tamamında aralıklarla gözden geçirilir ve güncellenir.

Rehabilitasyon Programımız

Tesisimiz

Rehalife Bütünleyici Sağlık Merkezi , Bağımlılıklar başta olmak üzere Psikiyatrik Bozuklukların ve Fiziksel Bozuklukların tedavi ve rehabilitasyonu üzerine çalışan bir sağlık kuruluşudur.

Merkezimiz sağlık ve turizm bakanlıkları tarafından ruhsatlandırılmış olup, İsveç ve Hollanda hükumetleri tarafından rehabilitasyon alanında onaylanmış ciddi bir deneyime sahiptir.

Hakkımızda

5 Yıldızlı Otel Konforu

Rehalife Bütünleyici Sağlık Merkezi Antalya’da Kepez İlçesi Duacı Köyü’nde, orman içerisinde yer alan bir sağlıklı yaşam tesisidir. 5 yıldızlı otel konforundaki 350 yataklı merkez bünyesinde, bireysel ve grup psikoterapi odaları, spa merkezi, açık ve kapalı havuzlar, fizyoterapi merkezi, iş/uğraş atölyeleri, güzellik merkezi, açık spor alanı, hobi bahçeleri yer almaktadır.

Uluslararası Konuklar

Konuklarımızın iyileşme süreçlerine zihin ve beden sağlığını bütünleyen bir yaklaşım ile katkıda bulunduğumuz; sağlıklı yaşamın ilkelerini konuklarımızla birlikte deneyimlemenin temel düsturumuz olduğu merkezimiz ülkemizden ve yurt dışından konuk kabul etmektedir.

Bütünleyici Rehabilitasyon

Rehalife Bütünleyici Sağlık Merkezi Türkiye’de rehabilitasyon alanında bilimsel bilgi üretimine katkıda bulunmayı, her türden rehabilitasyon çalışmalarına ev sahipliği yapmayı ve ülkemizde tedavi çalışmalarını bütünleyen bir rehabilitasyon yaklaşımını kazandırmayı hedeflemektedir.

YAPAMADIKLARIMIZ

Neleri
yapamıyoruz?

Size 3 adımda, 5 dakikada, 1 nefeste iyilik sağlık vaadedemiyoruz. İyiliğin ve sağlığın kolaycı çözümlerle hızlıca ulaşılabilen hedefler olduğunu düşünmüyoruz çünkü. Bu mücadeleyi 100 metre koşusu gibi değil bir maraton gibi ele alıyoruz. Ve maratonunuzun bir kısmını sizinle koşmak istiyoruz.

Kendine ve Eşine Yardım Et

Nisan 14, 2019 Edit Bağımlılık, uyuşturucu madde ve/veya alkol kullanımının devam ettirilmesiyle ilerlemeye devam edecek bir hastalıktır, bu durum… Okumaya devam et

Bağımlılık Hastalığında Takım Oyunlarının Katkısı

Mart 25, 2019 Edit Bağımlılık hastalığında, takımlar kurularak oynanan futbol, basketbol ve benzeri oyunların düzenli olarak oynanması, fiziksel gelişimlerinin… Okumaya devam et  Category Genel

Kraniosacral Terapi ve Bağımlılık Tedavisi

Mart 19, 2019 Edit Bedenin o müthiş ritmlerine hiç kulak verdiniz mi? Nefes, kalp atışı ve bir de o… Okumaya devam et vamtam-theme-circle-post  Category Reha Blog

Bağımlılığa bakışımız neden değişmeli?

Ocak 9, 2019 Edit Alkol ve Uyuşturucu Madde Kullanım Bozukluklarının toplumsal karşılığı maalesef pek iç açıcı değil. Hastalığın yol… Okumaya devam et