Neleri Yapamıyoruz?

Sizin için sadece ruh sağlığınıza veya sadece beden sağlığınıza yönelik terapi programları oluşturamıyoruz.

Çünkü bize göre ruh sağlığını ve beden sağlığını birbirinden ayrı ele almak imkansız. Herkesin bildiği bu gerçeğin şartların kısıtlı olması nedeniyle uygulanamadığı zamanlar geride kaldı. Bizde ikisi bir arada.

Size 1 reçetelik lider çözümler sunamıyoruz maalesef.

İyilik halini reçetelere sığdıramıyoruz çünkü. Elbette ki reçetelerimiz de yanımızda olabilir ancak tek başına değil.

Size 3 adımda, 5 dakikada, 1 nefeste iyilik sağlık vaadedemiyoruz.

İyiliğin ve sağlığın kolaycı çözümlerle hızlıca ulaşılabilen hedefler olduğunu düşünmüyoruz çünkü. Bu mücadeleyi 100 metre koşusu gibi değil bir maraton gibi ele alıyoruz. Ve maratonunuzun bir kısmını sizinle koşmak istiyoruz.

Size bol betonlu, araba seslerinin kulaklarınızdan gitmediği, şehrin aceleciliği ve gürültüsü içinde bir mekan da sunamıyoruz.

Çünkü biz şehrin dışında ormanın içindeyiz. İçimizdeki iyileşme gücünü ortaya çıkardığını düşündüğümüz bir mekana sahibiz. Yaşamın daha yavaş aktığı ve bize kendimizle yeniden buluşabilmek için olanak tanıyan bir günlük hayatı sizlerle birlikte kurmak istiyoruz.

Size 4 duvar içerisinde bir tedavi ve rehabilitasyon ortamı sunamıyoruz ne yazık ki.

Size 4 duvar içerisinde bir tedavi ve rehabilitasyon ortamı sunamıyoruz ne yazık ki. Sizi merkezimizi çevreleyen göz alabildiğine ormanlardan, bahçemizdeki büyük meşeyi yuva edinmiş sincaplardan, kuşlardan uzak tutamayız ki. Onları da iyileşme yolculuğunuza arkadaş edinmenizi istiyoruz.

Size kasvetli ve ilaç kokulu bir tedavi ortamı da hazırlayamadık.

Hassas ve duyarlı olduğunuz bu dönemde bol yıldızlı otel konforu, sıcak bir yüzme havuzu, masaj, sauna ve Türk hamamı gibi bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek olanaklara da ihtiyacınız olduğunu düşünüyoruz. Hem bunlar kime iyi gelmez ki...